Üsküdar’da Kediye Kurşun Yağdıran Katil!

İstanbul Üsküdar'da eli silahlı bir kişi telefonla konuştuğu sırada belinden çıkardığı silahla kediye 3 el ateş etti. O anlar da güvenlik kamerasına böyle yansıdı..


Olay, Üsküdar’da önceki gece yaşandı. Silahlı bir maganda, sokaktaki kedileri gördükten sonra belindeki silahı çıkararak ateş etmeye başladı. Elinde telefonla konuşmasını sürdüren ve diğer eli ile de kedilere ateş eden şahıs, daha sonra dönerek silahını beline koydu. Yaşanan bu olay ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Olay sırasında çevredeki bazı araçlar kurşunların isabet etmesi sonucu hasar gördü.

‘Bunu bir insan gerçekten yapamaz!’

Öte yandan olayın kendi dükkanı önünde gerçekleştiğini ve o anlarda dükkanın da kapalı olduğunu anlatan Murat Dartar olayın canilik olduğunu belirtti.


Dartar, “Bunu bir insan gerçekten yapamaz. Zavallı bir kediye sıkmanın ne anlamı var. Yerde seken mermiler komşumuzun arabasının camlarını komple kırmış. Polise gereken tüm bilgileri verdik. Şu an da  araştırmasını yapıyor. Biz bunun yasalar gereğince cezalandırılmasını istiyoruz. Bu hadiselerin bir daha yaşanmaması için” dedi.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seçimi
İçerik
Yazılı, video ve görsel
Video
Youtube, Vimeo yada Vine
Görsel
Fotoğraf yada GIF